جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ 14 شعبان 1445 Friday, 23 February , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2959 تعداد نوشته های امروز : 0×
ترسناک ترین مکان های شناخته شده در جهان + عکس و دلیل
23 اردیبهشت 1401 - 19:40
11

این هتل ترسناک که گمان می‌رود قربانیان جنایات اسفناکی که توسط ارتش ژاپن مرتکب شده‌اند، تسخیر می‌شود، به کانونی برای فیلمبرداری و عکاسی حرفه‌ای تبدیل شده است. هتل دیپلمات، فیلیپین بسیاری از مردم که با این نام گمراه شده‌اند، به این باور می‌رسند که دیپلمات‌های چندین کشور یا درگذشته‌اند یا در داخل ساختمان آن به […]

ارسال توسط : نویسنده : حانیه مقصودی فر منبع : گروه گردآوری خبر پایگاه اطلاع رسانی عزت
پ
پ

این هتل ترسناک که گمان می‌رود قربانیان جنایات اسفناکی که توسط ارتش ژاپن مرتکب شده‌اند، تسخیر می‌شود، به کانونی برای فیلمبرداری و عکاسی حرفه‌ای تبدیل شده است.

هتل دیپلمات، فیلیپین

بسیاری از مردم که با این نام گمراه شده‌اند، به این باور می‌رسند که دیپلمات‌های چندین کشور یا درگذشته‌اند یا در داخل ساختمان آن به قتل رسیده‌اند. این شهر که در اصل توسط رهیبان دومینیکن ساخته شده بود، در طول جنگ جهانی دوم توسط ارتش ژاپن اشغال شد و در آن اعمال وحشیانه قتل، شکنجه و تجاوز جنسی علیه زندانیان و پناهندگان انجام شد. در اواخر جنگ، بخشی از آن توسط آمریکا بمباران شد. متعاقبا، زنجیره‌ای از هتل‌های مجلل این سازه جنگ زده را از دولت خریداری و آن را بازسازی کردند. چند سال بعد، زمانی که مالک منقضی شد، عملیات هتل متوقف شد. این هتل که گمان می‌رود قربانیان جنایات اسفناکی که توسط ارتش ژاپن مرتکب شده‌اند، تسخیر می‌شود، به کانونی برای فیلمبرداری و عکاسی حرفه‌ای تبدیل شده است.

آگراسن کی بائولی، هند

تصاویری از ترسناکترین مکان های دنیا

با فیلم‌برداری فیلم‌های مختلف در اینجا، تصور عمومی از هجوم ارواح این مکان به تدریج از بین رفته است. این مکان که در قلمرو اتحادیه دهلی قرار دارد، هیچ گونه سابقه تاریخی ندارد که قدمت یا ادعای مالکیت آن را ثابت کند. کارشناسان ادعا می‌کنند که این معبد به عنوان یک معبد پلکانی برای احترام به خدایان ساخته شده و بخشی از آن نیز به عنوان چاه عمل می‌کرده است. چاه در حال حاضر خشک شده است. معماری منحصربه‌فرد به عنوان یخ برای چشم‌های دردناک عمل می‌کند و با زیبایی شگفت‌انگیز خود فرد را مجذوب خود می‌کند.
شاهدان می‌گویند که صداهای عجیب و غریب و دلهره آور همراه با ظاهر ترسناک زن جوانی که لباسی قرمز پوشیده و صورت نیمه سوخته دارد شنیده می‌شود.

جنگل تریوال، رومانی

تصاویری از ترسناکترین مکان های دنیا

این جنگل که در قلب رومانی قرار دارد، گفته می‌شود که یک مرد ثروتمند و دخترش را در خود جای داده است و داستانی بی‌رحمانه و وحشتناک دارد. هنگامی که اولی ازدواج خود را با یک مرد مسن دیگر به منظور چند برابر کردن ثروت خود تنظیم کرد، او با خدمتکاری که عاشق او بود فرار کرد. او در حالت عصبانیت، خدمتکار را جلوی چشمان دخترش قصابی کرد و سپس اقدام به جدا کردن سر او کرد.
گزارش‌هایی از مشاهده یک روح بدون سر با شاهدانی که از جنگل فرار می‌کنند تا بار دیگر با آن روبرو شوند ثبت شده است. چندین اثر هولناک و ترسناک نیز پیدا شده است که تردید مردم را در مورد تبدیل شدن این جنگل به مرکز آیین‌های شیطانی تأیید می‌کند.

خانه شورای انفیلد، انگلستان

تصاویری از ترسناکترین مکان های دنیا

مکانی خالی از سکنه که از نظر فعالیت‌های ماوراء الطبیعه بی‌نظیر است. خانه‌ای اجاره‌ای که توسط دو خواهر اشغال شده بود که توسط یک پولترگایست مورد اتفاق بدی قرار گرفتند. در ابتدا پرت شدن صندلی‌ها و پرت شدن تخت‌ها از جای خود به دغدغه‌ای برای آنها تبدیل شده بود. متعاقبا، ظاهری که با صدای شیطانی فریاد می‌زد، وسایلی را به طرف آنها پرتاب می‌کرد و آنها را از رختخواب بیرون می‌انداخت. یکی از پرمخاطب‌ترین حوادث در بریتانیا، این بود که خواهران از این رویداد اسفناک و پر از آسیب نجات یافتند.

بیمارستان هوورینسکایا، روسیه

تصاویری از ترسناکترین مکان های دنیا

این بیمارستان که به شکل نمادی از خطرات زیستی ساخته شده است، در صدر فهرست افسانه‌های شهری قرار دارد. با شایعاتی مبنی بر اینکه کمبود بودجه ساخت و ساز را متوقف کرده است، دیگران با بیان اینکه نابودی یک فرقه شیطان پرستی توسط پلیس محلی منجر به تسخیر این مکان توسط یک ساکن غیرطبیعی شد، اختلاف نظر دارند. کل سازه را می‌توان به صورت ورقه ورقه و گرافیتی بر روی دیوارهای بیرونی آن یافت. مرکز شیطان پرستان، گفته می‌شود که دارای فعالیت‌های ماوراء الطبیعه در مقیاسی است که قبلا هرگز مشاهده نشده بود.

کولدهرا، هندتصاویری از ترسناکترین مکان های دنیا

این روستای ترسناک خالی از سکنه که در نزدیکی مرز هند و پاکستان قرار دارد ویرانه است و شواهد قوی نشان می‌دهد که این روستا خالی از سکنه است. بر اساس افسانه‌های محلی، ساکنان یک شبه روستا را رها کرده بودند و زمین را نفرین می‌کردند تا ساکنان جدید را از خود دور کنند. در حالی که مشخص شده است که این وقایع در اواخر قرن نوزدهم رخ داده است، مردم محلی آن را باور نمی‌کنند بلکه آن را برای تقویت گردشگری در منطقه تبلیغ می‌کنند. گزارش‌هایی از فعالیت خفیف ماوراء الطبیعه مستند شده است.

فورت درام، فیلیپین

تصاویری از ترسناکترین مکان های دنیا

این مکان صخره‌ای که در یک دژ تسخیرناپذیر با دفاعی غیرقابل نفوذ مستحکم شده بود، نیرویی قابل حساب بود. مجهز به موشک‌های ضدهوایی و برجک‌های تفنگ، دارای تسلیحات پیشرفته‌ای بود که می‌توانست دشمن را با نیرویی غیرقابل عبور از بین ببرد. با این حال، تاکتیک‌های جنگی مبتکرانه به کار رفته منجر به تسخیر قلعه توسط ژاپنی‌ها شد که متعاقبا با آتش زدن کل قلعه بازپس گرفته شد. گفته می‌شود که با روح سربازان ژاپنی که به خاکستر تبدیل شده‌اند، آغشته شده است، به چراغی برای شکارچیان ارواح تبدیل شده است که به دنبال یافتن لگدی در جایی جدا از سرزمین اصلی هستند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.